Köken Reklam | Hizmetlerimiz
120
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-120,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Hizmetlerimiz

IŞIKLI IŞIKSIZ TABELA

Firmalar için gerek kurumsal kimlik gereği, gerek reklam çalışmasının bulunduğu yerin konum ve işlekliğine bağlı olarak ve belediye reklam vergisi bedelini düşünerek tüm reklam çalışmalarında içten veya dıştan ışıklı veya komple ışıksız olarak reklam tabela çalışmaları yaptırılabilir.

DİJİTAL BASKI

Günümüzün baskısında ofset baskıdan farklı olarak incelediğimizde genel itibariyle dijital baskıyı tercih ettiklerini görürüz. Belirgin bir özellik olarak bilgisayar destekli olması ve rahatlıkla düzenlenebilmesi elverişli olabilmesi açısından da büyük bir avantaj sağlayacaktır.

ARAÇ GİYDİRME

Araç giydirme işlemi; Cast folyo ile yapışkanlı pvc ile yapılır. Cast folyo’ nun ince olması sebebiyle araç giydirme işlemi yapılırken aracın cam kanallarını içine ve olanaklara rahatça esnetilerek yapışması gerekir. Bu işlemi profesyonel ustalar tarafından yapılmalıdır.

KUTU HARF

Günümüz açık hava reklamlarında en trend çalışmalardan olan kabartma harfler bir çok malzeme çeşidi ve farklı aydınlatma seçenekleri ile üretilmektedir. Kabartma harflerde paslanmaz çelik, Alüminyum, Pleksi, Dekota, Ahşap türevi malzemeler ile birçok farklı çalışma yapılabilir.

AFİŞ

Tasarım ve sanat kaygısının eşit ağırlıkta olduğu bir mesajı iletmek ve ya bir ürünü tanıtmak amacıyla hazırlanan ve karşımıza hemen her yerde her an çıkabilecek grafik ürünlerdir. Firmanıza ait özel tasarımlar ile hizmet ve ürünlerini tanıtmanıza yardımcı oluyoruz.

TENTE

Mevsimsel şartların ülkemizde değişim göstermesi ile birlikte artık pek çok ürünler de ihtiyaç haline dönüşmeye başlamaktadır. Bunların başında da tente yer almaktadır. Tente kullanım alanları göz attığımızda balkon, bahçe, kafe, restoran, havuz başı gibi pek çok yerde kullanılmaktadır.

CNC
KESİM

Sert metallerin kesiminde ve biçimlendirilmesinde kullanılan bir kesim yöntemidir. Belirli bir tezgah üzereni kuru olan tabla ve kesim kasasından oluşan düzleme CNC denir. CNC ‘nin kesim alanı oldukça geniştir. İstediğiniz her hangi malzemeden işlem yaptırabilirsiniz

FOLYO KESİM ve

UYARI LEVHALARI

Plotter ( folyo kesim ve şekillendirme cihazı ) adı verilen makinalarda istenilen her türde şekillendirilmeye ve kesilmeye müsait olan folyolar rakam, şekil, yazı ve desen olarak rahatlıkla her şekilde üretilip uygulanabilmektedir. Renk alternatifi bakımından onlarca alternatife sahiptir.Uyarı levhalarının önemi kullanıldığında daha iyi anlaşılacaktır

CEPHE
GİYDİRME

Günümüzde firma binaları satış ve görsel sunumun birer parçası oldular. Şüphesiz ki büyük binalar ve cepheleri ile uyumlu reklam çalışmaları, tüketiciye güven vermesinden dolayı cephe giydirmeleri hem görsel hemde reklam amaçlı olarak çok etkileyici olmaktadır